Menu

Otevření prodejny Author Partner

Otevření prodejny Author Partner
26.06.2014
Jsme rádi, že jsme stali prvním Author Partnerem na Znojemsku, podívejte se na pár fotek ze slavnostního otevření.

S 20 letou praxí a tradicí v prodeji kol od značky Author jsme se první prodejnou, která bude vystupovat pod logem AUTHOR PARTNER. Prodejna byla po rekonstrukci slavnostně znovu otevřena ve čtvrtek 26. června 2014. A když se řekne slavnostně, tak samozřejmě se vší parádou, jak se na toto krásné moravské město plné příjemných lidí sluší a patří. Na otevření přijeli rádi i sportovci, kteří mají na svém krku pověšené olympijské medaile a kteří kola Author pravidelně používají ke své přípravě. Běžec na lyžích Lukáš Bauer, veslař Ondřej Synek a vodní slalomář Vavřinec Hradílek.

U otevření samozřejmě nesměl chybět ani Martin Havlena,majitel firmy Universe Agency, která na náš trh kola Author dodává (v bílé košili vlevo). Společně s Jiřím Jajtnerem zahájili provoz nových prostor.

Naším cílem je prodávat kvalitní kola a doplňky této značky v příjemném prostředí s komplexním servisem pro zákazníka. Od samotného prodeje až po prvotřídní záruční i pozáruční servis. Naše prostory jsou vytvořeny tak, aby se samotný nákup v naší prodejně stal příjemným zážitkem podpořeným našim kvalitním a proškoleným týmem. 

Nahoru