Menu

BG Fit

BG Fit

Vyškolený specialista naší Cyklo prodejny v průběhu osobní konzultace pro Body Geometry Fit zhodnotí Vaše individuální potřeby a systematicky přizpůsobí posed na kole i výbavu Vašemu tělu. BG FIT umožňuje jezdci maximalizovat sílu, vytrvalost i pohodlí a tim zajistit snížení možností zranění.

V naší specializované prodejně jsme vytvořili diskrétní a profesionální prostor pro samotný proces měření a vyšetření Body Geometry Fit.

 

Jak BG FIT probíhá?

 

Základních 5 kroků pro vaší dokonalou a bezpečnou jízdu:

  • Specialista Body Geometry zjistí vše o Vašem způsobu jízdy, cyklistických cílech a další informace, aby porozuměl Vašim jízdním potřebám.
  • Specialista provede detailní proces o 18ti krocích, který určí rozsah pohybu a rozměry Vašeho těla. Toto jsou nezbytně nutná vodítka k úpravě jízdního posedu a vybavení.
  • Náš specialista vizuálně zhodnotí Vaši pozici na kole v průběhu jízdy. Zajistí tak dodatečnou informaci vedoucí k optimalizaci Vašeho posedu a vybavení.
  • V průběhu procesu o 18ti krocích Vám specialista upraví jízdní posed a pomůže vybrat produkty. Na konci procesu budete mít optimálně pro Vás vybrané sedlo v ideální pozici, obuv, vložky, polohu kufrů a také řídítka a jejich nastavení.
  • Na závěr celého procesu se s Vámi specialista domluví na kontrolní konzultaci, abyste zhodnotili Vaše přizpůsobení novému posedu, zodpověděl Vaše dotazy a poskytl návod, jak z Vaší jízdy vytěžit co nejvíce.

Přijďte si nechat nastavit správný posed na kole a poradit s výběrem správných produktů. Případně věnujte tuto profesionální službu někomu blízkému v podobě DÁRKOVÉHO POUKAZU.

 

Objednávka BG FIT

Pokud máte zájem o měření a vyhodnocení BG FIT nebo jej chcete darovat formou dárkového poukazu, objednejte si jednu z možných variant níže. Do poznámky u objednávky uveďte prosím možné termíny pro Vaší návštěvu v našem centru. Náš specialista Vás bude následně kontaktovat a dohodne s Vámi podrobnosti.

Nahoru